اقدام تحسین برانگیز دیزنی برای تشویق دختران به فوتبال

[ad_1]


دیزنی برای تشویق هرچه بیشتر دختران بریتانیا به فوتبال با تیم ملی فوتبال زنان انگلیسی و فدراسیون فوتبال انگلیس دست به همکاری جالبی زده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چه کسی گفت که سیندرلا اگر بخواهد نمی‌تواند فوتبال بازی کند؟ دیزنی برای تشویق هرچه بیشتر دختران بریتانیا به فوتبال با تیم ملی فوتبال زنان انگلیسی و فدراسیون فوتبال انگلیس دست به همکاری جالبی زده است.

به همین منظور با راه‌اندازی کمپین DreamBigPrincess# در این مسیر گام برداشته تا دختران کم سن و سال بیشتری به فوتبال روی بیاورند. این کمپین که نگاهی بلند مدت به المپیک ۲۰۲۰، یا جام جهانی ۲۰۲۳ فوتبال زنان دارد، می‌خواهد نشان دهد شاهزاده خانم‌ها صرفا دخترانی ظریف اندام، حساس و شکننده که مدت‌ها منتظر شاهزاده سوار بر اسب خود نشسته‌اند، نیستند. در عوض شاهزاده خانم‌ها می‌توانند فوتبال هم بازی کنند.با این کار قطعا اعتماد به نفس دختران و خودباوری برای فعالیت در رشته‌های ورزشی خصوصا فوتبال بیشتر خواهد شد. جایی که می‌آموزند شاهزاده خانم‌ها علاوه بر داشتن ظرافت و زیبایی باید قوی باشند.

این کمپین یک طرح مشترک بین فدراسیون فوتبال بریتانیا و دیزنی است و تابستان امسال در یورو ۲۰۱۷ و در یکی از مسابقات زنا انگلیس راه اندازی می‌شود. دیزنی همه را برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های الهام بخش دختران فوتبالیست و استفاده از هشتگ DreamBigPrincess# دعوت به حضور می‌کند. در همین راستا برخی از اعضای تیم ملی فوتبال زنان انگلستان با دیزنی همکاری کرده‌اند، تا الهام بخش نسل بعدی بازیکنان زن شوند.

اقدام تحسین برانگیز دیزنی برای تشویق دختران به فوتبال

اعضای تیم ملی فوتبال زنان انگلیس بعد از پیوستن به کمپین

اقدام تحسین برانگیز دیزنی برای تشویق دختران به فوتبال

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *